Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


09.09.2017
11:00
Studio Słodownia +3

Bilety w cenie 15zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Krystyna LAMA Szydłowska ZŁAP MNIE WARSZTATY SBNT DLA DZIECI ROZTAŃCZONE RODZINY

SBNT dla Dzieci

9 września2017 o godzinie 11:00 Krystyna Lama Szydłowska poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 2 do lat 3 wraz z opiekunami.
Warsztaty odbywać się będą w Studio Słodownia +3 w poznańskim Starym Browarze.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail:

m.maciejewski@art
stationsfoundation5050.com

Krystyna LAMA Szydowska photo Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation

Założeniem warsztatu jest wspólna aktywności poprzez ciało i dotyk. Razem poszukamy różnych sposobów na zabawę, która zarówno rozwija jak i zbliża do siebie obie strony. Dzieci w tym wieku przede wszystkim potrzebują nowych bodźców i eksperymentują z własnym ciałem i jego możliwościami. Istotną częścią warsztatu jest kontakt z rówieśnikami, który stwarza okazję do obserwacji i uczenia się od siebie nawzajem. Spotkajmy się i wspólnie stwórzmy żywy plac zabaw dla naszych pociech.

Krystyna Lama Szydłowska – absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (kierunek kompozycja i techniki tańca), stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015 Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, aktualnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia (studia drugiego stopnia). Pracowała między innymi z Isabelle Shad przy spektaklu „Collective Jumps”, Daliją Aćin Thelander i Keren Levi „Up side down”, Janem Komasą i Mikołajem Mikołajczykiem „Ksenofonia. Symfonia dla Innego.”, Martą Górnicką „Hymn do Miłości" oraz z Januszem Orlikiem, Teatrem Fuzja i wieloma innymi. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Angażuje się w liczne wolontariaty. Uczestniczyła w wielu warsztatach i coachingach tanecznych (m.in. Andrew Morrish, Wim Vandekeybus, Rosalind Crisp, Peter Pleyer, Colleen Thomas Young, Rebecca Lazier, Jared Gradinger, Angela Schubot). Tworzy własne choreografie („How to grow”, „Rytm przestrzeni”, „Pamiętniki z wakacji”, „Pogłos”). Działa na pograniczu dyscyplin („Długi stół – posiłek performatywny” oraz "Limbo" przy współpracy z Dawidem Dąbrowskim). Wraz z Zofią Tomczyk powołały do życia Fundację KINESTREFA by wspólnie tworzyć, zdobywać wiedzę oraz dzielić się tym co już wiedzą („Banalnie Łatwy Trik” i „Syrenada”, Cykla spotkań improwizowanych) Życiowo i zawodowo od zawsze związana z Poznaniem, a od 2015 współtworzyła Miejsce Kultury – Centrum Amarant. Szuka nieskończoności w ruchu ale przede wszystkim prawdy i jego autentyczności. Najbardziej lubi improwizować, zawsze i wszędzie.

logo czasdzieci jpg   NOWE taniecPOLSKA logo www   qlturka znak podpis RGB 

  Iks logo    logo miasto dzieci