Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


11.03.2017
11:00
Studio Słodownia +3

Bilety w cenie 15zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

Krystyna LAMA Szydłowska RADOŚĆ W RUCHU WARSZTATY SBNT DLA DZIECI ROZTAŃCZONE RODZINY

SBNT dla Dzieci

11 marca 2017 o godzinie 11:00 Krystyna Lama Szydłowska poprowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od lat 3 do lat 5 wraz z opiekunami.
Warsztaty odbywać się będą w Studio Słodownia +3 w poznańskim Starym Browarze.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę. 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail 

m.maciejewski@art
stationsfoundation5050.com

Krystyna LAMA Szydowska photo Jakub Wittchen dla Art Stations Foundation

Wspólnie doświadczymy kreatywnej zabawy zwiększającej świadomość ciała. To nasza bezkompromisowa propozycja dla Roztańczonych Rodzin. W trakcie zajęć będziemy szukać tańca w codziennych czynnościach jak np. mycie zębów, gotowanie czy spacer do szkoły bądź przedszkola. Sprawdzimy, jak dużo frajdy można odnaleźć w życiu powszednim, czy możemy spróbować wpleść więcej tańca do życia codziennego i czy można stworzyć z rodziców żywy plac zabaw. Warsztat jest dla wszystkich rodzin, którzy odnajdują radość w ruchu z i dla tych, którzy ciągle jej szukają.

Krystyna Lama Szydłowska absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (kierunek kompozycja i techniki tańca). Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015 Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk. Aktualnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia (studia drugiego stopnia).W latach 1997–2009 była związana z Prywatną Szkołą Tańca i Baletu „Fouette” w Poznaniu, a od 2009 - 2012 roku ze Sceną Tańca Współczesnego. Pracowała między innymi z Isabelle Shad przy spektaklu “Collective Jumps”, Daliją Aćin Thelander i Keren Levi “Up side down”, Janem Komasą i Mikołajem MIkołajczykiem “Ksenofonia. Symfonia dla Innego.” oraz z Januszem Orlikiem, Witoldem Jurewiczem, Teatrem Fuzja i wieloma innymi. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Angażuje się w liczne wolontariaty. Uczestniczyła w wielu warsztatach i coachingach tanecznych (m.in. Wim Vandekeybus, Rosalind Crisp, Peter Pleyer, Colleen Thomas Young, Rebecca Lazier). Tworzy własne choreografie ("How to grow", "Rytm przestrzeni"); działa na pograniczu dyscyplin ("Długi stół - posiłek performatywny" przy współpracy z Dawidem Dąbrowskim). Wraz z Zofią Tomczyk powołały do życia Fundację KINESTREFA by wspólnie tworzyć, zdobywać wiedzę oraz dzielić się tym co już wiedzą. W 2015 stworzyły pierwszy spektakl "Banalnie łatwy trik" i chwilę później "Syrenadę". Życiowo i zawodowo od zawsze związana z Poznaniem. W tanecznych poszukiwaniach sięga po różne formy rozwoju i techniki. Łączy taniec z wszystkim innym co tylko możliwe, by znaleźć nowe drogi i rozwiązania. Szuka nieskończoności w ruchu ale przede wszystkim prawdy i jego autentyczności. Z uczniami stara się pracować nad poszerzeniem świadomości ciała poprzez zwiększenie jego kreatywności.

logo czasdzieci jpg   taniecPOLSKA logo z haslem   qlturka znak podpis RGB 

  Iks logo    logo miasto dzieci