Art stations fundation - by Grażyna Kulczyk


28.02.2019
wyniki rekrutacji
Alternatywna Akademia Tańca 2019 - lista beneficjentów stypendium

aat 2019 sm

HARMONOGRAM AAT 2019

28.01-1.02.2019
Rosalind Crisp/Andrew Morrish
Improvisation Performance Intensive

18-22.03.2019
Guy Cools
Komu potrzebny dramaturg?

24-28.06.2019
(w ramach program SBNT na Malcie)
Rivca Rubin
Upwording Your World

21-25.10.2019
Peter Pleyer / Michiel Keuper
Cranky Interventions

18-22.11.2019
Maria Stokłosa
Choreografia improwizacji

2-6.12.2019
Christos Papadopoulos
Mikrochoreografie

Fundacja Art Stations w dniu 15 stycznia 2019 roku przyznała 3 pełne stypendia Alternatywnej Akademii Tańca 2019, pokrywające opłatę za wszystkie sesje oraz zakwaterowanie w czasie trwania projektu (dojazd na sesję pozostaje w gestii stypendysty/tki) oraz stypendia częściowe na poszczególne wybrane sesje (maksymalnie 3 w roku). Stypendium częściowe zwalnia tylko z opłaty za wybrane zajęcia (zakwaterowanie i dojazd we własnym zakresie stypendysty/tki).

Lista beneficjentów stypendium Alternatywnej Akademii Tańca 2019 Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk:

Stypendium pełne:

Dana Chmielewska

Anna Wańtuch

Ula Zerek

Stypendium częściowe:

28.01-1.02.2019
Rosalind Crisp/Andrew Morrish
Improvisation Performance Intensive

Aleksandra Bożek-Muszyńska
Monika Kiwak
Agata Wiedro
Agnieszka Sterczyńska
Yuliya Dzichkouskaya
Tomek Jagusztyn-Krynicki
Jan Lorys
Weronika Pelczyńska
Natalia Oniśk
Tomasz Ciesielski

18-22.03.2019
Guy Cools
Komu potrzebny dramaturg?

Aleksandra Bożek-Muszyńska
Kalina Duwadzińska
Piotr Mateusz Wach
Jacek Niepsujewicz
Kamil Wawrzuta
Mary Szydłowska

24-28.06.2019
Rivca Rubin
Upwording Your World

Liwia Bargieł
Iwona Wojnicka
Katarzyna Sikora
Piotr Mateusz Wach
Sonia Borkowicz
Natalia Oniśk

21-25.10.2019
Peter Pleyer / Michiel Keuper
Cranky Interventions

Agata Wiedro
Eliza Kindziuk
Kamil Wawrzuta
Yuliya Dzichkouskaya
Mary Szydłowska
Gosia Gajdemska

18-22.11.2019
Maria Stokłosa
Choreografia improwizacji

Monika Kiwak
Sandra Kula
Marta Pańka
Dorota Michalak
Anna Kamińska
Patryk Durski

2-6.12.2019
Christos Papadopoulos
Mikrochoreografie

Katarzyna Sikora
Patryk Durski
Weronika Pelczyńska
Olga Briks
Dorota Michalak
Tomek Jagusztyn-Krynicki